Akbank Axess Kredi Kartı İptali

Akbank Axess Kredi Kartı İptali

Akbank Axess Kredi Kartı İptalini Gerçekleştirmenin Yolları

Alışverişte, fatura ödemede, EFT ve havale işlemlerinde, maaş çekimlerinde, internet harcamalarında hemen hemen tüm finansal işlemlerde kredi kartları yaygın bir biçimde kullanılıyor.

Günümüzün en çok kullanılan finans aracı kredi kartlarının iptalini gerçekleştirmek bu kartları edinmekten çok daha kolay. Kart kullanıcıları ister şubeler yoluyla ister zamandan kazanmak için müşteri hizmetleri, mobil bankacılık ya da internet bankacılığı yoluyla kolayca iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İşte kredi kartlarını iptal ettirmek isteyen kart kullanıcıları için aşağı da ayrıntılı olarak belirtilen 4 kredi kartı iptali gerçekleştirme yolu!

Akbank Müşteri Hizmetleri Aracılığı İle Axess Kredi Kartını İptal Etmek

Kart sahipleri iş, ev ya da cep telefonlarından 444 2 525 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kimlik bilgileri doğrulatıp birkaç dakika içinde müşteri hizmetleri vasıtasıyla iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Akbank Şubeleri İle Axess Kredi Kartını İptal Etmek:

Kart sahipleri, herhangi bir Akbank şubesine giderek görevlilere kredi kartı iptali bildirebilirler. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra kartın iptali aynı gün içinde gerçekleşir.

Akbank İnternet Bankacılığı İle Axess Kredi Kartını İptal Etmek:

Zamandan kazanmak isteyen kart sahipleri Akbank, internet bankacılığı üzerinden sisteme giriş yapıp direktifleri takip ederek kredi kartı iptal işlemini aynı gün içinde gerçekleştirebilirler.

Akbank Mobil Uygulama Aracılığı İle Axess Kredi Kartını İptal Etmek:

Tıpkı internet bankacılığında olduğu gibi kart sahipleri bankanın mobil uygulamasını kullanarak basamakları takip edip rahatlıkla aynı gün içinde kredi kartı iptali sağlayıp zamandan tasarruf edebilirler.

Günümüzde, finans işlemleri adı altında yapılan tüm işlemler hiç şüphesiz bankalar ve banka kredi kartları üzerinden yürümekte. Ancak kredi kartlarının kullanımına son vermek isteyen kart sahipleri de yukarı da bahsedilen seçeneklerden herhangi biriyle iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler